KWL 220 D L A Nr kat.: 4227

Centrala rekuperacyjna sufitowa z krzyżowo-przeciwprądowym wymiennikiem ciepła o wydajnośći 220 m3/h

Indeks katalogowy: KAT00058

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
10 688,00 zł brutto / szt. 8 689,43 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań. Wyposażone w system Helios easyControls, innowacyjną koncepcję łatwego sterowania z poziomu przeglądarki. Do wyboru sprawny wymiennik z tworzywa sztucznego lub wymiennik entalpiczny odzyskujących wilgoć. Oszczędne wentylatory w technologii EC.

 Obudowa

Ocynkowana blacha stalowa, lakierowana proszkowo na biało, podwójna ścianka, wewnętrzna izolacja termiczna i akustyczna o grubości 12 mm. Prosty montaż, łatwa konserwacja. Wszelkie elementy łatwo dostępne po zdjęciu przednich drzwi.

 Wymiennik ciepła

Wielkopowierzchniowy, krzyżowo– przeciwprądowy, z tworzywa sztucznego. Sprawność odzysku ciepła do 90 %.

 Wentylatory wywiewne

Dwa wysokowydajne, ciche wentylatory radialne zaopatrzone w energooszczędne silniki w technologii EC służą doprowadzeniu i odprowadzeniu powietrza. Bezobsługowe.

 Filtr powietrza

Oczyszczanie powietrza zewnętrznego za pomocą filtra G4, opcjonalnie filtra pyłkowego F7. Filtr powietrza wywiewanego typu G4 przed wymiennikiem ciepła.

 Letni tryb pracy

Standardowe wyposażenie w postaci funkcji bypass oraz osłony wymiennika ciepła.

 Sterowanie

Standard. wyposaż. w Helios easyControls pozwala na połączenie się z urządzeniem KWL przez sieć LAN. Wygodna obsługa systemu wentylacji z poziomu przeglądarki, za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy