KWL 340 D R A Nr kat.: 4237

Centrala rekuperacyjna sufitowa z krzyżowo-przeciwprądowym wymiennikiem ciepła o wydajnośći 340 m3/h

Indeks katalogowy: KAT00060

Brak zdjęcia
  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
11 152,95 zł brutto / szt. 9 067,44 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań. Wyposażone w system Helios easyControls, innowacyjną koncepcję łatwego sterowania z poziomu przeglądarki. Do wyboru sprawny wymiennik z tworzywa sztucznego lub wymiennik entalpiczny odzyskujących wilgoć. Oszczędne wentylatory w technologii EC.

Obudowa

Ocynkowana blacha stalowa, lakierowana proszkowo na biało, podwójna ścianka, wewnętrzna izolacja termiczna i akustyczna o grubości 20 mm. Prosty montaż, łatwa konserwacja. Wszelkie elementy łatwo dostępne po zdjęciu przednich drzwi.

Wymiennik ciepła

Wielkopowierzchniowy, krzyżowo– przeciwprądowy, z tworzywa sztucznego. Sprawność odzysku ciepła do 90 %.

Wentylatory wywiewne

Dwa wysokowydajne, ciche wentylatory radialne zaopatrzone w energooszczędne silniki w technologii EC służą doprowadzeniu i odprowadzeniu powietrza. Bezobsługowe.

Filtr powietrza

Oczyszczanie powietrza zewnętrznego za pomocą filtra G4, opcjonalnie filtra pyłkowego F7. Filtr powietrza wywiewanego typu G4 przed wymiennikiem ciepła.

Letni tryb pracy

Standardowe wyposażenie w postaci funkcji bypass oraz osłony wymiennika ciepła.

Sterowanie

Standard. wyposaż. w Helios easyControls pozwala na połączenie się z urządzeniem KWL przez sieć LAN. Wygodna obsługa systemu wentylacji z poziomu przeglądarki, za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy