Powystawowa KWL EC 300 W R Nr kat.: 4232

Centrala rekuperacyjna ścienna z krzyżowo-przeciwprądowym wymiennikiem ciepła o wydajnośći 300 m3/h

Indeks katalogowy: KAT00152

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
5 141,40 zł brutto / szt. 4 180,00 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

POWYSTAWOWA, POKAZYWANA NA TARGACH

Centrala rekuperacyjna KWL EC 300 W R z funkcją SMART

 

Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań - idealna do domu jednorodzinnego 150m2 . Wyposażone w system Helios easyControls (SMART), innowacyjną koncepcję łatwego sterowania z poziomu przeglądarki w komputerach domowych lub smarfonach. Do wyboru sprawny wymiennik z tworzywa sztucznego lub wymiennik entalpiczny odzyskujących wilgoć. Oszczędne wentylatory w technologii EC.

Obudowa

Ocynkowana blacha stalowa, lakierowana proszkowo na biało, podwójna ścianka, wewnętrzna izolacja termiczna i akustyczna o grubości 12 mm. Prosty montaż, łatwa konserwacja. Wszelkie elementy łatwo dostępne po zdjęciu przednich drzwi.

Wymiennik ciepła

Wielkopowierzchniowy, krzyżowo– przeciwprądowy, z tworzywa sztucznego. Sprawność odzysku ciepła do 90 %.

Typy „ ET“ posiadają entalpiczny wymiennik ciepła, za pomocą którego możliwe jest odzyskanie wilgotności. Sprawność odzysku ciepła do 116 %.

Wentylatory wywiewne

Dwa wysokowydajne, ciche wentylatory radialne, zaopatrzone w energooszczędne silniki w technologii EC służą doprowadzeniu i odprowadzeniu powietrza. Bezobsługowe.

Filtr powietrza

Oczyszczanie powietrza zewnętrznego za pomocą filtra G4, opcjonalnie filtra pyłkowego F7. Filtr powietrza wywiewanego typu G4 przed wymiennikiem ciepła.

Letni tryb pracy

Standardowe wyposażenie w postaci funkcji bypass oraz osłony wymiennika ciepła.

Sterowanie

Standard. wyposaż. w Helios easyControls pozwala na połączenie się z urządzeniem KWL przez sieć LAN. Wygodna obsługa systemu wentylacji z poziomu przeglądarki, za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu.

 

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy