KWL 170 W ET

Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań

Indeks katalogowy: KAT00143

Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań - idealna do mieszkań do 110m2
  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
  • Dostawa: od 0,00 zł (dpd)
13 256,00 zł brutto / szt. 10 777,24 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

KWL 170 W

 

Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań - idealna do mieszkań do 110m2 . Wyposażone w system Helios easyControls (SMART), innowacyjną koncepcję łatwego sterowania z poziomu przeglądarki w komputerach domowych lub smarfonach. Do wyboru wysokosprawny wymiennik z tworzywa sztucznego lub wymiennik entalpiczny odzyskujących wilgoć. Oszczędne wentylatory w technologii EC.

Obudowa

Ocynkowana blacha stalowa, lakierowana proszkowo na biało, podwójna ścianka z wewnętrzną izolacją termiczną i akustyczną. Prosty montaż, łatwa konserwacja. Wszelkie elementy łatwo dostępne po zdjęciu przednich drzwi.

Wymiennik ciepła

Wielkopowierzchniowy, krzyżowo– przeciwprądowy, z tworzywa sztucznego. Sprawność odzysku ciepła do 90 %.

Typy „ ET“ posiadają entalpiczny wymiennik ciepła, za pomocą którego możliwe jest odzyskanie wilgotności. Sprawność odzysku ciepła do 116 %.

Wentylatory wywiewne

Dwa wysokowydajne, ciche wentylatory radialne, zaopatrzone w energooszczędne silniki w technologii EC służą doprowadzeniu i odprowadzeniu powietrza. Bezobsługowe.

Filtr powietrza

Oczyszczanie powietrza zewnętrznego za pomocą filtra G4, opcjonalnie filtra pyłkowego F7. Filtr powietrza wywiewanego typu G4 przed wymiennikiem ciepła. Łatwa wymiana, możliwa bez otwierania urządzenia.

Letni tryb pracy

Standardowe wyposażenie w postaci automatycznej funkcji bypass oraz osłony wymiennika ciepła.

Sterowanie

Standard. wyposaż. w Helios easyControls pozwala na połączenie się z urządzeniem KWL przez sieć LAN. Wygodna obsługa systemu wentylacji z poziomu przeglądarki, za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu.

 

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie Istpol Sp. z O. O. : od 0,00 zł
dpd : od 0,00 zł