KWL 2600 S Pro WW Nr. kat.: 8333

Centrala rekuperacyjna wersja stojąca z wielkopowierzchniowym krzyżowo-przeciwprądowym wymiennikiem ciepła o wydajnośći 2600 m3/h

Indeks katalogowy: KAT00079

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
  • Dostawa: od 0,00 zł (dpd)
74 873,00 zł brutto / szt. 60 872,36 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła, do kompaktowego montażu, zajmujące mało miejsca, instalowane na posadzce (w pozycji stojącej). Szeroki zakres zastosowań w obiektach mieszkalnych i przemysłowych. Certyfikowane według standardu domu pasywnego. Sprawny, aluminiowy wymiennik ciepła oraz silniki w technologii EC. Opcjonalnie ze zintegrowaną nagrzewnicą wodną.

Obudowa

Ocynkowana blacha stalowa, podwójna ścianka, wokół izolacja termiczna i akustyczna z wełny mineralnej o grubości 50 mm. Dodatkowo otwory rewizyjne otwierane w celu wymiany filtra bez użycia narzędzi lub za pomocą klucza nasadowego. Obie ściany boczne są całkowicie demontowalne, umożliwia to łatwy dostęp do wszystkich sekcji, urządzenie przystosowane do ustawienia na posadzce. W celu zabiegania bezpośredniemu przenoszeniu drgań i dźwięku możliwe jest zastosowanie tłumików drgań.

Wymiennik ciepła

Wielkopowierzchniowy, krzyżowo – przeciwprądowy, z aluminium, sprawność odzysku ciepła do 90 %. Łatwy demontaż.

Wentylatory wywiewne

Dwa ciche, wysokowydajne wentylatory o wirnikach zagiętych do tyłu zapewniają najwyższą wydajność. Sterowanie zapewniające stałe ciśnienie lub stałą objętość przepływu.

Filtr powietrza

Wyposażenie standardowe: Wlot czystego powietrza przez filtr F7. Po stronie odpływu, przed wymiennikiem konieczny jest filtr M5 (F5). Ciśnienie wszystkich filtrów jest monitorowane, łatwa wymiana.

Letni tryb pracy

Standardowe wyposażenie w postaci funkcji bypass dla zapewnienia komfortu.

Podgrzewanie

Zintegrowana nagrzewnica wodna zapewnia komfortowe i wydajne podgrzewanie powietrza nawiewnego. Zadaną temperaturę ustawia się za pomocą panelu sterowania. Do sterowania funkcjami nagrzewnicy zaleca się korzystanie z jednostki hydraulicznej
(Typ WHSH HE 24V (0-10V), osprzęt). Nawiew Wywiew Powietrze zewnętrzne Wyrzut średnica Ø22

Sterowanie

Natynkowy panel z ekranem dotykowym oraz intuicyjnym menu znajduje się w zakresie dostawy.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie Istpol Sp. z O. O. : od 0,00 zł
dpd : od 0,00 zł