Wentylator Premium MiniVent M1/100 N/C BLACK

Indeks katalogowy: KAT00211

Wentylator Premium MiniVent® M1/100 N/C - model z dwoma stopniami wydajności oraz z opóźnieniem czasowym i pracą interwałową
  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
  • Dostawa: od 20,00 zł (dpd M1)
725,00 zł brutto / szt. 589,43 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

Opis

Wentylatory Premium MiniVent® M1/100, pasujące do otworów wentylacyjnych Ø 100 mm, są najlepszym wyborem do wentylacji toalet, łazienek, kuchni i innych małych pomieszczeń. Przeznaczone do uniwersalnego montażu: na ścianie lub suficie zarówno w mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Do M1 powietrze napływa ze wszystkich stron bocznymi szczelinami. Kompletnie zamknięta fasada wentylatora M1 zakrywa strefy zabrudzenia. Jej gładki front jest łatwy do pielęgnacji i utrzymania w czystości. Dlatego M1 sprawia zawsze dobre wrażenie. Wszystkie części M1 są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Za tą wielokrotnie nagradzaną fasadą ukryte są najważniejsze zalety:

Niesłyszalny

Dzięki najnowszej technologii ultraSilence® poziom hałasu wynosi tylko 25 dB (A)* przy wydajności 75 m3/h. To czyni M1 najcichszym wentylatorem na rynku w swojej klasie.

Wydajny

Wszystkie modele M1 są seryjnie wyposażone w dwa stopnie wydajności. Osiągają najwyższe ciśnienie w swojej klasie: 31 Pa przy wydajności 60 m3/h.

Praktyczny

Doskonale zaprojektowany. Duża przestrzeń z tyłu obudowy na umieszczenie przewodu zasilającego, bezśrubowe zaciski ułatwiają podłączenie elektryczne. Energooszczędny  silnik nie wymaga konserwacji, jest wyposażony w łożysko kulkowe o długiej żywotności − gwarantowane 40.000 godzin pracy, które umożliwia również montaż w każdej dowolnej pozycji, także na suficie.

m1_platine_fb

  • Inteligentny

Sterowanie elektroniczne umożliwia różnorodne tryby pracy, takie jak: praca interwałowa i praca z opóźnieniem czasowym. Wersja M1 z czujnikiem ruchu zapewnia automatyczną pracę przy wejściu do pomieszczenia,      a wersja z czujnikiem wilgotności zabezpiecza przed zagrzybieniem i pleśnią: M1/100 F reaguje na czasowy przebieg wzrostu wilgotności. Jeśli wilgotność szybko wzrasta np. podczas kąpieli, M1 uruchamia się                  i wentyluje pomieszczenie przed osiągnięciem ustawionych wartości granicznych.

Dane techniczne rodziny wentylatorów M1/100

wykres-wymiary-m1-100

tabelm1100_nc

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie Istpol Sp. z O. O. : od 0,00 zł
dpd M1 : od 20,00 zł