KWL 500 W L Centrala rekuperacyjna z funkcją SMART

ścienna z krzyżowo-przeciwprądowym wymiennikiem ciepła o wydajnośći 500 m3/h

Indeks katalogowy: KAT00006

idealna do willi 250m2
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 0,00 zł (dpd)
15 361,00 zł brutto / szt. 12 488,62 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

OPIS Kompaktowe urządzenie z odzyskiem ciepła do wentylacji budynków mieszkalnych i mieszkań - idealna do willi 250m2. Wyposażone w system Helios easyControls (SMART), innowacyjną koncepcję łatwego sterowania z poziomu przeglądarki w komputerach domowych lub smarfonach. Do wyboru sprawny wymiennik z tworzywa sztucznego lub wymiennik entalpiczny odzyskujących wilgoć. Oszczędne wentylatory w technologii EC.

■ Obudowa Ocynkowana blacha stalowa, lakierowana proszkowo na biało, podwójna ścianka, wewnętrzna izolacja termiczna i akustyczna o grubości 12 mm. Prosty montaż, łatwa konserwacja. Wszelkie elementy łatwo dostępne po zdjęciu przednich drzwi.

■ Wymiennik ciepła Wielkopowierzchniowy, krzyżowo– przeciwprądowy, z tworzywa sztucznego. Sprawność odzysku ciepła do 90 %. Typy „ ET“ posiadają entalpiczny wymiennik ciepła, za pomocą którego możliwe jest odzyskanie wilgotności. Sprawność odzysku ciepła do 116 %.

■ Wentylatory wywiewne Dwa wysokowydajne, ciche wentylatory radialne, zaopatrzone w energooszczędne silniki w technologii EC służą doprowadzeniu i odprowadzeniu powietrza. Bezobsługowe.

■ Filtr powietrza Oczyszczanie powietrza zewnętrznego za pomocą filtra G4, opcjonalnie filtra pyłkowego F7. Filtr powietrza wywiewanego typu G4 przed wymiennikiem ciepła.

■ Letni tryb pracy Standardowe wyposażenie w postaci funkcji bypass oraz osłony wymiennika ciepła.

■ Sterowanie Standard. wyposaż. w Helios easyControls pozwala na połączenie się z urządzeniem KWL przez sieć LAN. Wygodna obsługa systemu wentylacji z poziomu przeglądarki, za pomocą komputera, tabletu lub smart fonu.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie Istpol Sp. z O. O. : od 0,00 zł
dpd : od 0,00 zł