KWL EC 170 W eksponat powystawowy (fabrycznie nowy).

nr. kat. HE-0912

Indeks katalogowy: KAT00188

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 30 dni
  • Dostawa: od 0,00 zł (dpd)
4 900,00 zł brutto / szt. 3 983,74 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

KWL KWL EC 170 W

eksponat powystawowy (fabrycznie nowy).

 

Kompaktowy, elastyczny i praktycznie niewidoczny - nowy członek rodziny Helios KWL EC 170 W imponuje kompaktowymi wymiarami, przepływem powietrza do 170 m3/h i przestrzenią montażową zaledwie 0,2 m².

 

 

Nadaje się zarówno do nowych i starych budynków i może być stosowany w mieszkaniach o powierzchni do 110 m². Dzięki nowemu KWL EC 170 W Helios uzupełnia swoją udaną ofertę KWL i oferuje rozwiązanie często trudnych wymagań projektowych w wielopiętrowych budynkach mieszkalnych.

 

 

Bezproblemowo i praktycznie niewidocznie integruje się z szafkami lub magazynami. Alternatywne podłączenie powietrza nawiewanego w dolnej części jednostki jest ciekawym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowych budynków. W połączeniu ze skrzynką multirozdzielczą Helios FRS-MVK 4 + 1-51/125, kanały powietrza nawiewanego można łatwo zintegrować z konstrukcją podłogi za pomocą zaprojektowanej kratki wlotu powietrza. Innym optymalnym miejscem montażu jest system ścian frontowych w łazience lub toalecie dla gości. KWL EC 170 W doskonale wykorzystuje tutaj niewykorzystaną powierzchnię nad WC, nie wykorzystując drogiej powierzchni mieszkalnej. Urządzenie montuje się klasycznie na ścianie nad toaletą.

 

 

 

 

 

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Odbiór w siedzibie Istpol Sp. z O. O. : od 0,00 zł
dpd : od 0,00 zł